Yapışabilir Kolonda Nitelikli Hizmet

Yapışabilir Kolonda Nitelikli Hizmet

Yapışan kolon firması olarak, yüksek kalite anlayışıyla kuruluş tarihimizden beri çatı sistemleri, çadır ve branda aksesuarları başta olmak üzere; tüm yapışan kolon PVC ürünlerini geliştirip üretmekte ve de satış sonrası destek sağlamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak hem tasarlamış olduğumuz ve satışa sunduğumuz ürünleri; dünya standartlarına uygun olarak temin ediyor ve de tasarlıyoruz. Gelişmekte olan dünya teknolojisine, ayak uydurarak yüksek kaliteli ve hızlı üretimden taviz vermemek için; faaliyetlerimize devam eden yapışan kolon firması olarak; kolay kullanım, sağlamlık, yüksek performans ürün ve hizmetleri müşteri taleplerimiz doğrultusunda arttırmaya çalışıyoruz.

Yapışkan Kolon Ürünleri

Sektörümüzün pazar payında yüksek orana sahip olan Yapışan Kolon firması; branda aksesuarları- branda yedek parçaları, çadırı ve güneşlik tenteleri, çadır ve güneşlik yedek parçaları, kalıp ve montaj aparatları gibi bir çok alanda kullanılan PVC plastik mamül parçalarının teminini sağlarken üretimini de gerçekleştiriyoruz. Yapışan Kolon firması olarak, şirketimiz bu hizmetlerinin tamamını kendi bünyesine sahip olmuş olduğu üretim hattı ve bir montaj hattı, pazarlama hattı birimi ile gerçekleştirmektedir.

Dünya standartlarına uygun çalışan bölgeler ile işlemlerini gerçekleştiren şirketimiz müşterilerine kaliteli hizmet verme anlayışıyla yönetimini yürütmektedir.


Whatsapp Destek

Teknik Personel

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?