PVC Coated Webbing Hizmeti

Yapışabilir kolon Hizmeti

PVC coated webbing ürünler, nakliye ve madencilik başta olmak üzere; tüm endüstri alanlarında tedarik için önem arz eden PVC kaplı dokuma türü olarak ifade edilmektedir. Boyutları genelde 12 milim genişlikten 63 milim genişliğe kadar değişen ürünler, dokuması standart olarak 50 metrelik bir rulo haline getirilmektedir. Dokuma paketleri genelde 50 metrelik rulo halinde olsa bile diğer miktarlarda mevcuttur. Fakat minimum sipariş için 10 metrelik talepte bulunması gerekir.

Yapışan kolon Ürünleri

PVC kaplama olan PVC coated webbing bu ürünler, normal ve yumuşak olmak üzere iki türden oluşmaktadır. Her biri parlak saten yüzeylerden oluşan bu ürünler reçineler, NZ koşullarını sağlamak için UV ile stabilize edilmiş durumdadır. Bu dokuma bantlar yapışan kolon firması olarak titiz spesifikasyonlara göre yapılan normal gömlek bantları, kaplama düzeylerinin penetrasyonuna izin verecek şekilde üretilmektedir.

Daha sağlam uygulamalarda özellikle kullanılmak için tercih edilen bu bantlar, daha düzgün ve bir daha az dalgalı bir görünüm gerektiren alanlar için kullanılan ince bantlardır. Normal kaplamalar kadar etkili olmasa da çeşitli özel alanlarda kullanılmaktadır. PVC coated webbing kaplı ürünlerin kullanıldığı alanlar; kamyonlar, çadırlar, yüzme havuzu kapakları, şişme bomlar, tabelalar, afişler ve bina kaplamaları. PVC coated webbing ürünleri hakkında iletişim adresimizde yer alan bilgiler ile bizimle irtibat kurabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Teknik Personel

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?